Start / Bez kategorii / Aerobik

Aerobik

Marta Meller informuje o występach licealnej drużyny aerobiku.

14 marca 2011r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie odbył się XI WIELKOPOLSKI TURNIEJ W AEROBIKU GRUPOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH. Do zawodów przystąpiło 10 drużyn m. in z Kępna, Konina, Jarocina i Poznania. Poziom był bardzo wysoki. Ogromne wrażenie zarówno na jury, jak i na pozostałych widzach wywarł pokaz grupy z Kępna, która została zasłużenie nagrodzona 1 miejscem na podium. Drugie miejsce zajęły dziewczyny z LO w Poznaniu, natomiast na trzecim uplasował się zespół z Jarocina. Ta najlepsza trójka otrzymała medale.

Miejsca od 4-6 były nagrodzono pucharami oraz dyplomami, a miejsca 7, które ex equo zajęły 4 zespoły, wyróżniono dyplomami i piłkami do siatkówki.

Nasza grupa dziewcząt z LO występuje w składzie: Jagoda Nowak, Paulina Andersz, Beata Duczmal, Marcelina Dolata, Sylwia Balcer, Karolina Rybak, Weronika Krawczyk, Marta Meller i wywalczyła 6 miejsce.