Start / Wpisy / III Pleszewska Gra Miejska – zaproszenie

III Pleszewska Gra Miejska – zaproszenie

III Pleszewska Gra Miejska POSZUKIWANA, POSZUKIWANY

Kiedy?
20 czerwca 2014r. (piątek) o godzinie 20:50, rusza kolejna, już III Pleszewska Gra Miejska „POSZUKIWANA, POSZUKIWANY”. W tym roku podczas gry rozwiązywać będziemy zagadkę kryminalną. Pomysł gry oparliśmy o grę planszową CLUEDO.  Na dobry początek DNI PLESZEWA!

Jeżeli posiadasz najwspanialszych przyjaciół, z którymi łączy Cię wspólna pasja i jesteście jedną zgraną paczką, działacie w stowarzyszeniu, klubie sportowym, Kole Gospodyń Wiejskich, grupie nieformalnej, grupie uczniowskiej- zgłoś swoją drużynę!

Do kiedy zgłoszenia?
Do 12 czerwca 2014r.na formularzu pobranym ze strony www.wolontariat.pleszew.info.

Kto może wziąć udział w IIPGM:
Do uczestnictwa zapraszamy osoby w wieku od lat 13 do 113! (w przypadku osób niepełnoletnich wymagany jest w drużynie pełnoletni kapitan). Drużyna musi liczyć 5 osób. Zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, grup nieformalnych, grup pracowniczych, reprezentacje osiedli, amatorskie grupy sportowe i każdego kto zechce się przyłączyć!

Tematyka gry?
To kryminalna zagadka związana z Dniami Pleszewa 2014r. Pomysł gry został oparty o grę planszową CLUEDO. Podczas IIIPGM wykorzystamy również inne planszówki: CZARNE HISTORIE, ANAKONDA, Club 2% oraz PIKTUREKA. Zapraszamy do zapoznania się z grami zanim weźmiecie udział w grze miejskiej

Przypinka_z_odciskami.7061.big

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content