Start / Wpisy / „Komiks w obiektywie” – konkurs

„Komiks w obiektywie” – konkurs

Zaproszenie do udziału w ciekawym konkursie:

Forum Obywatelskiego Rozwoju i Bank Zachodzi WBK serdecznie zapraszają uczniów wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie „Komiks w obiektywie”.

Celem konkursu jest zainteresowanie młodych ludzi tematyką współczesnej gospodarki i polityki oraz promocja edukacji ekonomicznej.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie nakręcić 2-5 minutowy film, który będzie zekranizowaną wersją jednego z komiksów edukacyjnych dostępnych na stronie www.for.org.pl/pl/komiks-w-obiektywie (do wyboru 10 komiksów V edycji Komiksów ekonomicznych).

Film nakręcony przez grupę 2-6 uczniów, posiadających opiekuna – nauczyciela z danej szkoły powinien zostać nagrany na płytę CD/DVD i przesłany do dn. 6 czerwca 2014r. do Forum Obywatelskiego Rozwoju, z siedzibą w Warszawie, przy Al. J.Ch. Szucha 2/4 lok. 20.

Zwycięzca zostanie wytypowany na podstawie liczby polubień filmiku na Facebooku. Głosowanie odbędzie się w dniach 9-15 czerwca 2014r. Główną nagrodą w konkursie jest projektor multimedialny o wartości 1500zł na rzecz szkoły oraz nagrody indywidualne w postaci kart pre-paid o wartości 200 zł.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych są załączone do wiadomości, dostępne są one również na stronie www.for.org.pl/pl/komiks-w-obiektywie.

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content