Start / Bez kategorii / Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt – finał

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt – finał

Dominika Jarosławska informuje o wynikach Mistrzostw Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt.W dniu 10 lutego 2012r. zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
W rozgrywkach wzięło udział jedenaście drużyn. W piątkowe przedpołudnie rozegrano dwa finałowe mecze. O miejsce pierwsze walczyła klasa Ic oraz IIc.

W starciu „biol-chemów” zwyciężyła klasa Ic, pokonując klasę IIc 2:0. W historii szkoły zdarzyło się po raz drugi, kiedy klasa I zwyciężyła w Mistrzostwach Szkoły w Piłce Siatkowej. Trzecim najlepszym zespołem okazała się klasa IIId, na czwartym miejscu znalazła się klasa IIe (2:0).
Dyplomy i nagrody wręczyła pani dyrektor Lilla Deleszkiewicz.

Młodzież z panią Ewą Dąbkiewicz serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, którzy ufundowali nagrody, są to: pani Zdunek Cecylia – IIc, Szczepaniak Marzena – IIc, Ryfa Mirosław – IIId oraz Janecki Michał – IIIb.


Szczególne podziękowania dla pani Ewy Dąbkiewicz, bez której Mistrzostwa nie mogłyby się odbyć, za wsparcie oraz przydatne uwagi. Na podziękowania zasługują również kibice klasy Ic oraz IIe, którzy całym sercem dopingowali swoje drużyny.

Zdjęcia Maria Rembowska oraz Dominika Jarosławska. Więcej zdjęć w galerii Fotografujących LO.

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content