Start / Olimpijczycy

Olimpijczycy

W dziejach liceum było wielu uczestników olimpiad przedmiotowych; poniżej lista laureatów i finalistów.

  • 2013r. Marcin Spiralski – laureat XI Olimpiady Misyjnej Znajomości Afryki (opiekun mgr Anna Ranke);
  • 2013r. Marcin Spiralski – laureat XXXIX Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr Anna Ranke);
  • 2011r. Michał Meller – finalista XXXVII Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr Anna Ranke);
  • 2009r. Krzysztof Michalak – finalista OLIMPIADY WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE (opiekun mgr Krzysztof Michalski);
  • 2008r. Marcin Katarzyński, Dominik Duda – finaliści VI MISYJNEJ OLIMPIADY ZNAJOMOŚCI AFRYKI (opiekunowie – mgr Anna Ranke, mgr. Przemysław Bruzi, ks. Aleksander Nawrocki);
  • 2007r. Marcin Katarzyński – finalista V MISYJNEJ OLIMPIADY ZNAJOMOŚCI AFRYKI (opiekun mgr Anna Ranke);
  • 2006r. Maciej Osiński – finalista IV MISYJNEJ OLIMPIADY ZNAJOMOŚCI AFRYKI (opiekun mgr Anna Ranke);
  • 2005r. Łukasz Lis – finalista OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ (opiekun mgr Klaudia Grochowska);
  • 2005r. Adam Jakubowski, Paweł Skrzypek – finaliści OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ I NAUTOLOGICZNEJ (opiekun mgr Anna Ranke);
  • 2004r. Natalia Filipiak – finalistka II MISYJNEJ OLIMPIADY ZNAJOMOŚCI AFRYKI (opiekunowie – mgr Anna Ranke, ks. Piotr Woźniak);
  • 2003r. Natalia Filipiak, Karolina Janiak – finalistki I MISYJNEJ OLIMPIADY ZNAJOMOŚCI AFRYKI (opiekunowie – mgr Anna Ranke, ks. Waldemar Gruszka);
  • 2003r. i 2003r. Katarzyna Rutkowska – finalistka olimpiady artystycznej sekcja muzyki (opiekun Danuta Michalska);
  • 2002r. Dariusz Allam – finalista olimpiady języka angielskiego (opiekun Krzysztof Matecki);
  • 2002r. Michał Urbaniak – laureat OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ I NAUTOLOGICZNEJ – VI miejsce (opiekun mgr Anna Ranke);
  • 2001r. Julia Szpunt – finalistka olimpiady tematycznej „LOSY POLAKÓW PO 17 WRZEŚNIA 1939r.” (opiekun dr Andrzej Szymański);
  • 2001 r.   P. Skrzypek – finalista olimpiady matematycznej;
  • 1993/94r. A. Machowicz –  finalista centralnych eliminacji olimpiady geograficznej;
  • 1993/94r. A. Machowicz – finalista centralnych eliminacji olimpiady geograficznej;
  • 1993/94r. B. Działoszyński – finalista centralnych eliminacji olimpiady filozoficznej;
  • 1991/92r. M. Jurdziński – finalista centralnych eliminacji olimpiady j. angielskiego, finalista centralnych eliminacji Krajowego Konkursu Informatycznego, finalista centralnych eliminacji olimpiady matematycznej;
  • 1991/92r. J. Wasiewicz – Stypendysta Krajowego Funduszu Pomocy Dzieciom;
  • 1990/91r. J. Wasiewicz – laureat centralnych eliminacji olimpiady filozoficznej;
  • 1990/91r. J. Hotiuk – uczestniczka centralnych eliminacji olimpiady artystycznej;
  • 1990/91r. T. Kaźmierczak – laureat centralnych eliminacji olimpiady historycznej;
  • 1990/91r. M. Jurdziński – Stypendysta Krajowego Funduszu Pomocy Dzieciom;
  • 1989r. T. Mizerkiewicz – laureat centralnych eliminacji olimpiady geograficznej;
  • 1986/87r. A. Osiński, T. Jurdziński – Stypendyści Krajowego Funduszu Pomocy Dzieciom;
  • 1988r. M. Jankowiak – uczestnik centralnych eliminacji olimpiady artystycznej;
  • 1987r. A. Osiński – laureat olimpiady artystycznej – sekcja plastyki;
  • 1978r. A. Kaczmarek – laureatka olimpiady biologicznej;
  • 1976r. B. Ziętek – laureatka centralnych eliminacji Europejskiego Konkursu Znajomości Języka Francuskiego;
  • 1976r. Z. Rutkowski – laureat olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współczesnym;
  • 1975r. J. Pawuła – III miejsce w centralnych eliminacjach olimpiady j.polskiego;
  • 1955r. M. Paluszkiewicz – laureat olimpiady chemicznej.