Start / Bez kategorii / Polsko-słowacko-hiszpańsko-litewska wymiana młodzieży

Polsko-słowacko-hiszpańsko-litewska wymiana młodzieży
Łukasz Szczepaniak przesyła relacje z czerwcowego międzynarodowego projektu.

Nowy rok szkolny rozpoczęty pełną parą. Przypomnieć trzeba, że już na samym początku wakacji grupa uczniów z naszego LO pod opieką pana Marcina Dąbkiewicza reprezentowała naszą szkołę, biorąc od 24.06.2012 r. udział w wymianie polsko-słowacko-hiszpańsko-litewskiej wymianie pod hasłem „The tree of faith ”.

Zaraz po przybyciu zostaliśmy serdecznie przywitanie przez naszych litewskich gospodarzy. W ciągu dwóch pierwszych dni mieliśmy okazję lepiej poznać naszych nowych znajomych z Litwy, Hiszpanii i Słowacji .

Uczestniczyliśmy w grze orientacyjnej po litewskim mieście Panevėžys. Każda z czterech mieszanych grup otrzymało od organizatora mapy i karty z zadaniami, które musiała wykonać w określonym czasie.

Świetnie się bawiąc szlifowaliśmy równocześnie naszą znajomość j. angielskiego. Ponadto, każdy dzień rozpoczynaliśmy od gier integracyjnych, a także braliśmy udział w zajęciach językowych.

Mieliśmy szczęście obejrzeć przepiękną stolicę Litwy – Wilno. Z pewnością po całym dniu pełnym wrażeń, wizyta w hotelowej saunie, do której mieliśmy dostęp, zadowoliła każdego. Z naszymi znajomymi z Litwy, Hiszpanii i Słowacji pożegnaliśmy się na słodko co widać na zamieszczonych zdjęciach.

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content