Start / Wpisy / Próbna matura – harmonogram

Próbna matura – harmonogram

Od poniedziałku 15 grudnia 2014r. odbędą się próbne matury z OKE, w związku z tym nastąpi zmiana organizacji pracy szkoły.

Poniedziałek 15.12.2014r.
Próbna matura z języka polskiego PP (godz. 8.00-10.50).

Tego dnia lekcje rozpoczynają się wg harmonogramu. Uczniowie klas trzecich wracają na lekcję.

3b – sala B7: p. Wochna-Frąszczak
3c – sala B11: p. Michalak
3a – sala B4: p. Krzymińska
3e – sala B2: p. Banaś-Kasperska
3d – sala B8: p. Izabela Guz-Czajka

Wtorek 16.12.2014r.
Próbna matura z matematyki PP (godz. 8.00-10.50).

3a sala B13: p. Kapała
3b – sala B4: p. Wawroska
3c – sala B12: p. Leśnierowski
3c – sala B6: p. Skrzypek
3e – sala B9: p. Witkowski
3e – sala B2: p. Górczyńska
3a – sala B14: p. Hildebrandt
3d – sala B11: p. Wnuk
3d – sala B7: p. Ranke
3b – sala B5: p. D. Sołtysiak

Lekcję rozpoczynają się wg następującego harmonogramu:
1 godzina 11.00-11.30
2 godzina 11.35-12.05
3 godzina 12.10-12.40
4 godzina 12.50-13.20
5 godzina 13.30-14.00
6 godzina 14.05-14.35
7 godzina 14.40-15.10
8 godzina 15.15-15.45

Uczniowie klas trzecich wracają na lekcję.

Środa 17.12.2014r.

Próbna matura z języka obcego PP (godz. 8.00-10.00).

Język angielski podstawowy
3a – Sala B11: p. Kałużny
3c – Sala B12 p. Karbowska
3a/3b – Sala B4: p. Kuberka
3d – Sala B14 p. Woźniak
3c – Sala B1: p. H. Szczudlik
3b – Sala B9: p. Dąbkiewicz
3e – Sala B8: p. Czajka
3e – Sala B2: p. Kaczmarek
3d – Sala B13: p. D. Sołtysiak

Język niemiecki
Sala B6: p. Cichy
Sala B5: p. Garbarczyk

Język rosyjski
Sala A0: p. Werner

Język francuski:
Sala B7: p. Wiśniewska-Smułka

Lekcję rozpoczynają się wg następującego harmonogramu:
1 godzina 10.00-10.35
2 godzina 10.40-11.05
3 godzina 11.10-11.45
4 godzina 11.55-12.30
5 godzina 12.35-13.10
6 godzina 13.15-13.50
7 godzina 13.55-14.30
8 godzina 14.35-15.10

Uczniowie klas trzecich wracają na lekcję.

Czwartek 18.12.2014r. Lekcję w tym dniu odbywają się wg planu, od godz. 8.00. Uczniowie klasy trzecich nie mają w tym dniu lekcji.

Budynek OHP

Język angielski rozszerzony (35 osoby) (8.00-10.00 i 10.05-11.15)
3a/b/c – sala B1: pan H. Szczudlik
3d/e – sala B2: pani Kuberka

Język niemiecki rozszerzony (3 osoby) (8.00-10.00 i 10.05-11.15)
3c/e – sala B5: pani Garbarczyk

Język polski poziom rozszerzony (56 osób) (12.00-15.00)
3d – sala B8: pani Guz-Czajka
3e – sala B2:pani Kasperska

Pozostałe próbne egzaminy pisane są w Zespole Szkół Usługowo Gospodarczych w Pleszewie

Lekcję w tym dniu odbywają się wg planu od godz. 8.00.

Próbna matura z przedmiotów dodatkowych (8.00-11.00) matematyka, historia, biologia (60 osób). Opieka pani Kapała pan Kulig, pani Hildebrandt
Zbiórka na boisku ZSUG o 7.40

Próbna matura z przedmiotów dodatkowych (12.00-15.00) geografia, chemia, WOS, fizyka (65osób). Opieka pan Wnuk, pani Gorczyńska, pani Kaczmarek

Zbiórka na boisku ZSUG o godz. 11.40.

Skip to content