Start / Wpisy / Prośba o wsparcie

Prośba o wsparcie

Firma Nivea, tworząc ogólnopolską akcję Podwórko Nivea, ufundowała 40 Rodzinnych Placów Zabaw dla zarejestrowanych placówek z całej Polski. Jedyną placówką w powiecie pleszewskim, która zgłosiła się do akcji jest Gmina Chocz.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich uczniów wsparcie naszej akcji, przez oddawanie głosów. Pokażcie, że jesteście siłą młodego pokolenia, że wspieracie  dobro społeczne , które ma  służyć dzieciom.

Pragniemy podkreślić, że z początkiem kwietnia na 1.117 placówek z całej Polski, zaczynaliśmy od pozycji  678, dzisiaj w rankingu mamy 180 pozycję, codziennie pokonujemy kilka lub kilkanaście miejsc, co pozwala wierzyć, że Plac zabaw dla Chocza, rodzinnego miejsca spotkań, przy Waszej pomocy jest możliwy do zdobycia.

Mamy taką nadzieję, że  prosząc Was o wsparcie, od dziś dzień po dniu, popłynie lawina oddawanych głosów, o co bardzo prosimy i za co już dziękujemy.

JAK GŁOSOWAĆ
Codziennie do dnia 31.05.2015, oddaj swój głos na Podwórko Nivea Chocz, potwierdzając go na swojej poczcie linkiem aktywacyjnym.

Zespół do spraw konkursu Podwórka Nivea
Oraz dzieci z gminy Chocz

nivel-logo-podwórko

logo powiatu i państwa
BIP - logo

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content