Start / Bez kategorii / Staszek na wesoło

Staszek na wesołoGabriela Baszyńska opisuje zeszłotygodniowy piknik.

Dnia 18 maja 2012r. odbył się piknik szkolny pod hasłem „Staszek na wesoło”. Zaproszeni gimnazjaliści mogli podziwiać występy taneczne przygotowane przez pierwszoklasistów, najnowszą kolekcję mody sportowej zaprezentowaną przez klasę 1c, pokaz szkolnej drużyny aerobiku, a także wziąć udział w integracyjnym tańcu belgijskim.

Imprezę uświetniał szkolny zespół „ACTA” oraz soliści. Okazję do pokazania swoich umiejętności w dziedzinie karate miała również klasa mundurowa – 2b na czele z panem Bartłomiejem Sołtysiakiem.

Zaprezentowali się również zawodnicy Pleszewskiego Klubu Karate „Shotokan”. Na szkolnym Orliku odbył się także Turniej piłki nożnej drużyn mieszanych, w którym zwyciężyli gimnazjaliści z pleszewskiej „dwójki”, otrzymując piłkę „Tango 12” oraz kosz słodkości za wygraną w grach sportowo-rekreacyjnych.

Na każdego uczestnika pikniku czekała darmowa kiełbasa z grilla, wata cukrowa, lody i napoje. Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców, bez której impreza nie miałaby szans się odbyć. Dziękujemy również gimnazjalistom, którzy licznie przybyli na wspólna zabawę.

Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Staszica w Pleszewie serdecznie dziękuje dyrektorom gimnazjum, gimnazjalistom i ich opiekunom za wsparcie naszego pomysłu i wspólną zabawę. Dyrekcja składa również serdeczne podziękowania panu Mariuszowi Szymczakowi Dyrektorowi Domu Kultury w Pleszewie za współpracę przy organizacji koncertu organizowanego z okazji pikniku integracyjnego oraz Radzie Rodziców I LO za sfinansowanie imprezy.

Zdjęcia pani Maria Cichy.

Więcej zdjęć w galerii fotografujących LO.

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content