Start / Bez kategorii / Studia dobrze się rysujące!

Studia dobrze się rysujące!


Nasze absolwentki, Asia Stanisławska i Sylwia Adaszak, zapraszają trzecioklasistów na piątkowe spotkanie:

Już w piątek (8 kwietnia 2011r.) w auli liceum odbywać się będą prezentacje skierowane do tegorocznych maturzystów, którzy niedługo będą wybierać tę jedną spośród wielu szkół wyższych. Prezentacja składać się będzie z części dotyczącej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz organizacji studenckiej jaką jest Niezależne Zrzeszenie Studentów UEP.

Przedstawimy silne strony uczelni, powiemy o międzynarodowym wymiarze kształcenia, a także o bogatej ofercie edukacyjnej, aby przybliżyć uczniom obraz tajemniczych budynków UEP zanim wybiorą się 10 kwietnia na Drzwi Otwarte UEP.

Chcemy również opowiedzieć o możliwościach jakie dają studia i korzyściach, które płyną z chęci wpływania na otaczającą rzeczywistość. Zaprezentujemy największą polską organizację studencką NZS, która jest szkołą charakterów dla młodych ludzi, pragnących dobrze wykorzystać okres studiów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z uczelnią czy życiem studenckim.
Harmonogram prezentacji przybliży klasom trzecim opiekun Samorządu Uczniowskiego – pani Ewa Karbowska, której bardzo dziękujemy za pomoc.

Pozdrawiamy serdecznie,
Asia Stanisławska i Sylwia Adaszak

Przydatne linki:

  • www.ue.poznan.pl
  • www.nzs.ue.poznan.pl

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content