Start / Wpisy / Stypendia dla gimnazjalistów

Stypendia dla gimnazjalistów

Otrzymaliśmy zaproszenie do zapoznania się z ofertą stypendialną dla uczniów gimnazjum.

Fundacja BGŻ BNP Paribas prowadzi rekrutację do XV edycji programu Klasa. O stypendium mogą ubiegać się uczniowie trzecich klas szkół gimnazjalnych, którzy bardzo dobrze się uczą, a jednocześnie pochodzą z mniejszych miejscowości i znajdują się w sytuacji materialnej utrudniającej im realizację życiowych planów i marzeń. Formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie www.fundacja.bgzbnpparibas.pl. Rekrutacja trwa do 15 kwietnia 2017 r.

„Klasa” to 4-letnie stypendium obejmujące 3 – letnie wsparcie finansowe w trakcie nauki w jednym z 5 renomowanych liceów w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni i Szczecinie oraz stypendium na I roku studiów. W ramach stypendium każdy uczestnik programu ma zapewniony pobyt w internacie oraz pełne wyżywienie. Otrzymuje podręczniki i comiesięczne kieszonkowe. Bierze udział w wycieczkach szkolnych, wyjściach kulturalnych i zajęciach dodatkowych. Stypendyści programu są pod stałą opieką wychowawcy i pedagogów.

W Fundacji BGŻ BNP Paribas dajemy szansę na rozwój młodym talentom. W przypadku pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Z poważaniem,
Zespół Fundacji BGŻ BNP Paribas

Więcej szczegółów dotyczących działalności Fundacji i programu „Klasa” znajdą Państwo na stronie www.fundacja.bgzbnpparibas.pl.

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content