Linia 28 (Gizałki Pleszew, Pleszew-Gizałki)

Linia LO

Od 1 września br. zostanie uruchomiona przez Pleszewskie Linie Autobusowe (PLA) linia „LO” na trasie Pleszew Św. Ducha – Pleszew OHP. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym rozkładem jazdy (ZAŁĄCZNIK NR 1) oraz o dokładne przeczytanie poniższych zasad wprowadzonych przez PLA:

  1. Uczniowie dojeżdżający do Pleszewa autobusami PLA zwolnieni są z obowiązku zakupienia biletu na linię „LO” Pleszew Św. Ducha – Pleszew OHP. Wystarczy, że podczas kontroli okażą się biletem jednorazowym na dany dzień lub biletem miesięcznym wykupionym na linię obsługiwaną przez PLA.
  2. Uczniowie dojeżdżający do szkoły autobusami innych przewoźników zobowiązani są do zakupu biletu na linię „LO” Pleszew Św. Ducha – Pleszew OHP. (ZAŁĄCZNIK NR 2)
  3. 1 września wszyscy uczniowie Liceum i Gimnazjum mogą za darmo skorzystać z linii „LO” Pleszew Św. Ducha – Pleszew OHP.

Jednocześnie informujemy, że linia 28 z Gizałek będzie uruchomiona po otrzymaniu zezwolenia, prawdopodobnie będzie to w pierwszych dniach września.

UWAGA! Biletów nie sprzedajemy na terenie szkoły. Bilety miesięczne można nabyć w siedzibie firmy przy Św. Ducha 5 (Cech) od 9-17 obok przystanku dla nowo uruchomionej linii do OHP.

Rozkład jazdy poszczególnych linii obsługiwanych przez PLA można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika www.pla-pleszew.pl

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content