Start / Promowany News / Festiwalu XIX Dni Turystyki

Festiwalu XIX Dni Turystyki

W dniach 21-22 marca 2022 r. w formule online na platformie MS Teams. Dni Turystyki to festiwal podróżniczy prezentujący geografię oraz kulturę najróżniejszych zakątków świata. Impreza każdego roku przyciąga znane nazwiska z­­ różnych dziedzin podróżowania. W ubiegłych latach odwiedzili nas m.in. Adam Bielecki, Szymon Hołownia, Robert Makłowicz, Elżbieta Dzikowska, Busem Przez Świat, Globstory oraz Urbex History, przyciągając tłumy na swoje wystąpienia.

Dzień 21 marca (poniedziałek) dedykowany jest w szczególności dla uczniów szkół. Specjalnie dla Państwa i Uczniów zostanie przygotowany blok prelekcji prowadzony w trybie online w godzinach 9:00 – 14:15. Zapraszamy Państwa na ciekawe wystąpienia oraz warsztaty. Podczas festiwalu będą mogli wziąć Państwo udział w wirtualnych atrakcjach takich jak: warsztaty wyrabiania breloczków z masy solnej, warsztaty czerpania papieru, dzięki którym uczniowie będą mogli zapoznać się z dawną sztuką wytwarzania papieru czy wirtualny escape room ,,Mario na Erasmusie’’. Informacje o szczegółowym programie i liście prelegentów znajdą Państwo w załączonym pliku.

W celu zgłoszenia grupy oraz zapisów na wirtualny escape room, prosimy o wypełnienie formularza: https://forms.gle/eTMuVBNX2LYtAJ386 Udział w festiwalu jest bezpłatny

 

Planka reklamujący dni turystyki. Informacje w formie tekstowej we wpisie.

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content