Start / Bez kategorii / Klasa 2d w telewizji

Klasa 2d w telewizji

DSC06488

DSC06513

Patrycja Kubiak relacjonuje wyjazd swojej klasy do Warszawy.

Dnia 18 lutego 2013r. klasa IId wraz z trzema maturzystami i opiekunami: panem Robertem Kuligiem, panem Adamem Kałużnym i panem AleksandremWnukiem wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Rozpoczęła się ona od wizyty w Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym spędziliśmy ponad 2 godziny.

Następnym punktem był Sejm. Po szczegółowej kontroli mogliśmy wejść do głównego budynku, gdzie czekał na nas przewodnik. Mogliśmy zasiąść w fotelu galerii Sali Posiedzeń, przejść się po sejmowym korytarzu, zobaczyć pamiątkową tablicę będącą hołdem dla posłów oraz wysłuchać historii sejmu. Po intensywnym zwiedzaniu, udaliśmy się do Złotych Tarasów by zregenerować nasze siły.

Około godziny 20 udaliśmy się do studia Telewizji Polskiej by zasiąść na widowni autorskiego programu Tomasza Lisa. Mogliśmy zobaczyć jak wygląda praca w telewizji „od kuchni” i przygotowania oraz na żywo oglądać dyskusję wybitnych i znanych osobistości. Po zakończeniu nagrania każdy mógł podejść do pana Tomasza, zamienić z nim kilka zdań i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dla większości był to najciekawszy punkt tej wycieczki, którą będziemy mile wspominać m.in. przez nasz debiut w krajowej telewizji.


DSC06506

DSC06508

DSC06509

Zdjęcia i film pan Adam Kałużny.

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content