Start / Wpisy / Kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki

Kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki

UWAGA MATURZYŚCI! Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu zaprasza wszystkich chętnych na intensywny 40-godzinny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki.

Kurs odbędzie się w dniach 10-13.08.2015r. i 17-20.08.2015r. (8 dni po 5 godzin). Zajęcia poprowadzi dr inż. Ireneusz Wrociński, starszy wykładowca w Międzywydziałowym Zakładzie Matematyki i Statystyki PWSZ w Kaliszu.

Kurs odbędzie się w Domu Studenta „Bulionik” przy ul. Łódzkiej 149-153 w Kaliszu. Dla osób, które po zdaniu matury podejmą studia w PWSZ w Kaliszu kurs jest BEZPŁATNY. Wystarczy przed rozpoczęciem kursu zalogować się jako kandydat na studia i dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 80 zł.

Dla osób, które nie podejmą studiów, opłata rekrutacyjna jest bezzwrotna i zostanie zaliczona na poczet płatności za kurs.

Uczestnicy kursu mają możliwość skorzystania z noclegów w domu studenta na preferencyjnych warunkach – 100 zł za cały pobyt.

ZGŁOSZENIA NA KURS – do dnia 5 sierpnia 2015 r.: osobiście: Biuro Rekrutacji PWSZ w Kaliszu, ul. Nowy Świat 4, pok. 39 telefonicznie: 62 76 79 520, e-mailem: rekrutacja@pwsz.kalisz.pl

W przypadku zbyt małej ilości chętnych, kurs nie zostanie uruchomiony.

Program kursu (docx).

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content