Start / Bez kategorii / Dolnośląskie Mecze Matematyczne 2011

Dolnośląskie Mecze Matematyczne 2011Daria Tomczak relacjonuje przebieg drugiego w tym roku szkolnym starcia w ramach meczów matematycznych.

19 grudnia 2011r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Miliczu rozegrano mecz matematyczny między dwoma drużynami grupą I LO w Miliczu w skład której wchodzili; Wojciech Skrzypczyk, Jędrzej Wołk, Aleksandra Jaskulska, Adam Połubek, Monika Maleszka, Sara Warczyk, Aleksandra Cieplik, Marta Szyca, Mariusz Filipiak, Łukasz Śmierzchała i grupa naszego Liceum; Michał Walendowski, Mariusz Dajczak, Rafał Staszak, Julia Kubiak, Mateusz Chraplak, Mateusz Chojecki, Piotr Pawlik, Dawid Worobrec, Michał Meller, Marta Mrozińska i rezerwowi Tomasz Fengler oraz Daria Tomczak pod opieką pani Urszuli Kapały oraz pana Zdzisława Skrzypka.

Na początku obie drużyny rozwiązywały w osobnych salach zadania. Po godzinie wszyscy zawodnicy zebrali się w jednej klasie i rozpoczął się mecz. Rywalizacja była zacięta a, zadania trudne, jednak dzięki ogromniej wiedzy i dobrej taktyce gry, uczniowie LO Staszic wygrali z wynikiem 30:21. Po zmaganiach obie drużyny wraz z opiekunami udały się coś przekąsić.

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content