Start / Bez kategorii / Medale dla zawodników I LO

Medale dla zawodników I LO

Justyna Czerepińska przesyła relację z mistrzostw w kręglarstwie.


We wtorek 15 maja 2012 roku odbył się finał Drużynowych Mistrzostw Powiatu Pleszewskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Kręglarstwie Klasycznym. Po trudnych eliminacjach, które trwały prawie półtorej miesiąca w końcu nadszedł czas ostatecznych rozgrywek. Spotkanie przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych rozpoczęło się o godzinie 8.00. Walka o zwycięstwo pomiędzy zawodnikami trwała do ostatniego kręgla. Ostatecznie nasze Liceum zdobyło złoty i srebrny puchar.

Pomimo zaciętej rywalizacji na kręgielni zawsze panowała sympatyczna atmosfera, którą zapewniali zawodnicy i ich opiekunowie. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za przybycie i wspólną rywalizację, a także organizatorowi panu Wiesławowi Walczakowi i panu staroście Michałowi Karalusowi. Dziękujemy także opiekunom z liceum, czyli panu Grzegorzowi Czajce i pani Ewie Karbowskiej, którzy poświecili swój czas by być z nami na kręgielni i motywować nas do dalszej walki.

Na podium stanęli uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Staszica, którzy w kategorii dziewcząt wywalczyli złoto, a w kategorii chłopców srebro.

W ostatecznym finale zagrali:
Natalia Bartoszek (193 kręgle)
Justyna Czerepińska (212 kręgli)
Karolina Jendraszczyk (209 kręgli)
Kinga Stefaniak (169 kręgli)
 
Michał Jeziorański (173 kręgle)
Paweł Kieroński (132 kręgle)
Jędrzej Kubiak (129 kręgli)
Jakub Krawczyk (134 kręgle)link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content