Start / Wpisy / Staszek w telewizji

Staszek w telewizji

Uczniowie i nauczyciele Liceum brali udział w nagraniu programu „Kocham Cię Polsko”, które odbywało się w studio TVP Kraków. Program można będzie zobaczyć 11 marca w TVP2.

Uczniowie doznali niezapomnianych przeżyć i emocji. Poznali telewizję „od kuchni”, spotkali aktorów „Czasu honoru”. Podczas nagrania programu wspierali drużynę Tomasza Kammela (prezentera telewizyjnego), który wystąpił w towarzystwie Marty Juras znanej między innymi z roli Eryki w serialu „M jak miłość”, Karoliny Gorczycy, która zagrała „Rudą” w filmie „Czas honoru”, a także użyczyła głosu Larze Croft w kultowej grze Tomb Raider i Agnieszki Więdłochy, która też zagrała w serialu „Czas honoru”, ponadto w wielu innych, między innymi „Klub szalonych dziewic”, „Lekarze”.

Drużyna przeciwna to ekipa z filmu „Czas honoru” na czele z Antonim Królikowskim, Antonim Pawlickim, Janem Wieczorkowskim i Jakubem Wesołowskim. Program oczywiście prowadziła Barbara Kurdej – Szatan (aktorka znana między innymi z roli Joanny w serialu „M jak miłość”). W trakcie nagrania zobaczyli i usłyszeli na żywo Kasię Kowalską w piosence „Prowadź mnie”.

Nagrania trwały około 8 godzin, ale było warto, już teraz planują w marcu wyjazd na teleturnieje „Milionerzy” realizowany na zlecenie Telewizji TVN z siedzibą w Warszawie i „The Brain Genialny Umysł” realizowany na zlecenie Telewizji Polsat z siedzibą w Warszawie.

link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content