Start / Bez kategorii / Wyróżnienia w konkursie

Wyróżnienia w konkursie25 pażdziernika 2011r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej, który odbył się w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wlkp. Zgłoszonych zostało 105 uczestników, którzy przybyli wraz z opiekunami z 11 szkół Południowej Wielkopolski.

Wyróżnienia (5 i 6 miejsce) uzyskali Marcin Spiralski i Michał Meller. W nagrodę otrzymali pendrive’y oraz materiały informacyjne nt. Unii Europejskiej.  Opiekunem uczniów był pan Radosław Witkowski.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak, Patronatu Medialnego udzieliła Telewizja Kablowa PRO-ART s.c. Głównym celem III Konkursu wiedzy o Unii Europejskiej było inspirowanie uczniów do zainteresowania się tematyką europejską i poszerzanie wiadomości z tego zakresu. Tematyka konkursu obejmowała zagadnienia takie jak: prezydencja,  priorytety komunikacyjne Komisji Europejskiej na 2011rok, historia powstania Unii Europejskiej.

Konkurs zorganizowany został przez Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT – Południowa Wielkopolska.link do strony rekrutacyjnej

Archiwum

Skip to content