na wtorek, 19 marca 2024 r.
Rekolekcje Wielkopostne dla wszystkich chętnych – uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły od 8.00 do 9.00 (aula) – opieka ks. Smug. Serdecznie zapraszamy.
Próby do dnia piosenki obcojęzycznej na auli wg harmonogramu ustalonego w sekretariacie – opieka nauczyciele uczący w danej klasie na umówionej godzinie.
Zajęcia zaczynają się od 9.10 od drugiej godziny lekcyjnej, według planu.
Spotkanie z panią Martą Walczykiewicz srebrną medalistką Igrzysk Olimpijskich 2016 – udział biorą klasa 1c i 2ej – opieka pan Czajka i pan Woźniak. Zbiórka przed szkołą o 10.30
Nauczyciele nieobecni:
- P. Guz-Czajka
- P. Kaczmarek
- P. Krzymińska
- P. Biernacik
- P. Ranke
- P. Karczewska na 5, 6, 7 lekcji
Nieobecne klasy 3c i 2cj.
2dj – na 2 lekcję
4c – na 2 lekcję
3b – na 3 lekcję
2bj – na 2 lekcję
1 godzina
4d – język angielski zamiast 6 lekcji opieka pan Kałużny sala 7
2 godzina
4c – całość język angielski opieka pan Kałużny sala 7
4d – język polski zastępstwo pani Wojtysiak sala 29
1bj – matematyka zastępstwo pan Skrzypek sala 28
3 godzina
3b – całość fizyka opieka pan Wnuk sala 16
4d – język polski zastępstwo pani Wojtysiak sala 29
1c – całość język angielski opieka pani Matyla sala 4
1aj – całość matematyka opieka pani Karczewska sala 21
4 godzina
4d – całość historia opieka pan Jenerowicz sala 6
1c – chemia opieka pani Górczyńska sala 26
1bj – całość fizyka opieka pan Wnuk sala 16
2ej – historia zamiast 8 lekcji zada pan Jenerowicz opieka pani Wochna-Frąszczak sala 30
3a – matematyka zastępstwo pani Deleszkiewicz sala 21
2bj – chemia opieka pani Górczyńska sala 26
5 godzina
4d – całość historia opieka pan Jenerowicz sala 6
2d – matematyka zastępstwo pani Deleszkiewicz sala 21
1dj – historia zastępstwo pani Wochna-Fraszczak sala 30
1a – lekcja z panią Karbowską sala 5
1aj – matematyka opieka pan Witkowski sala 31
1bj – biznes i zarz. zastępstwo pani Furmankiewicz sala 28
6 godzina
1dj – muzyka opieka pani Barańska sala 36
1bj – język angielski zamiast 8 lekcji opieka pan Kałużny sala 7
4a – do domu
2ej – do domu
2d – język angielski zastępstwo pani Matyla sala 41
4d – do domu
1bj – język polski zastępstwo pani Kasperska sala 5
7 godzina
2ej – do domu
1c – do domu
8 godzina
1bj – do domu
Zmiany w dyżurach:
I dyżur na drugim piętrze za panią Biernacik pani Hildebrandt
II dyżur w piwnicy za panią Kaczmarek pan Witkowski