Zdjecie przedstawia dziewczynkę wtuloną we lawa

Festiwal XIX Dni Turystyki

W dniach 21-22 marca 2022 r. w formule online na platformie MS Teams. Dni Turystyki to festiwal podróżniczy prezentujący geografię oraz kulturę najróżniejszych zakątków świata. Impreza każdego roku przyciąga znane nazwiska z­­ różnych dziedzin podróżowania. W ubiegłych latach odwiedzili nas m.in. Adam Bielecki, Szymon Hołownia, Robert Makłowicz, Elżbieta Dzikowska, Busem Przez Świat, Globstory oraz Urbex History, przyciągając tłumy na swoje wystąpienia.

Dzień 21 marca (poniedziałek) dedykowany jest w szczególności dla uczniów szkół. Specjalnie dla Państwa i Uczniów zostanie przygotowany blok prelekcji prowadzony w trybie online w godzinach 9:00 – 14:15. Zapraszamy Państwa na ciekawe wystąpienia oraz warsztaty. Podczas festiwalu będą mogli wziąć Państwo udział w wirtualnych atrakcjach takich jak: warsztaty wyrabiania breloczków z masy solnej, warsztaty czerpania papieru, dzięki którym uczniowie będą mogli zapoznać się z dawną sztuką wytwarzania papieru czy wirtualny escape room ,,Mario na Erasmusie’’. Informacje o szczegółowym programie i liście prelegentów znajdą Państwo w załączonym pliku.

Udział w festiwalu jest bezpłatny

Zgłoszenia oraz zapisy

W celu zgłoszenia grupy oraz zapisów na wirtualny escape room, prosimy o wypełnienie formularza:

Klikając przycisk otworzysz w tym samym oknie stronę doc.google.com.
Aby wrócić na stronę Liceum Ogólnokształcącego w Pleszewie musisz użyć przycisku „wstecz” przeglądarki (strzałka skierowana w lewo w lewym górnym rogu okna przeglądarki).

Udostępnij: