Na zdjęciu uczennica stoi w parku i prezentuje dwa medale zdobyte w zawodach w kickboxingu.

Sukces w kickboxingu

Uczennica klasy pierwszej, Michelle Kaczmarek, relacjonuje udział w zawodach w kickboxingu i opisuje swój sukces:

W dniach 02-04.06.2023 brałam udział w Mistrzostwach Polski kadetów młodszych i starszych Pointfighting i Light Contact w Bałtowie. Wystartowałam w kategorii wiekowej kadet starszy w kategorii wagowej -42kg. Wystartowałam w dwóch formułach- pointfighting i light contact, w pierwszej z nich zdobyłam V-ce Mistrza Polski, pokonując w półfinale zawodniczkę ze Świdnika, w finale spotkałam się z zawodniczką ze Szczecinka, która zwyciężyła. W formule light contact stoczyłam trzy pojedynki jednego dnia. W walce ćwierćfinałowej zwyciężam przed czasem, drugą walkę wygrałam duża przewagą punktową, natomiast finał nie poszedł po mojej myśli, zabrakło niewiele żeby to moja ręka powędrowała w górę. Startowałam z klubu sportowego Prosna Kalisz, gdzie na co dzień trenuje, natomiast uczęszczam również na treningi Sparta Pleszew.